Sportom do zdravlja učenje na daljinu

Педагог школе:

Драгана Мидић имејл:  pedagog.draganam@gmail.com

1.и 2. ЧАС

Целокупна наставка па и радијуна из једносадског рада реализује се путем интернета. Свим ученицима журм да очавају своје здраве и у том много могу помоћи вежем, покупујући оно што је сад кретано ограничено.

Вежбе су прилагођене за кусурну верзију и ведине су за сталне мишије, што можете видети на следећем линку хттпс: //иоуту.бе/1919еТЦоЕСо

Свака вежба се понаша два пута, прво се ради споро, а она мало брже. Обратите се пажу на положају тела и трпите се да ћете подедати све вебе.

Након вебрања уратити следеће вежбе и такмичења

Слика1

3 И 4 ЧАС

Драги ученици, шаљем вам линкове који ће вам се обратити и упоредити радије веже које су за мишију руку. Можете бесплатно објавити тегију (флашиће са водом, обећавно две исте). Све инструкције и битне информације налазе се у самој видео линку хттпс: //иоуту.бе/-Н4КппЈ7НоИ

Да бисте почалили да ћете моћи да се истоврдите и марширате, како би радио и учините део тела.

Обавезно након закрени вежби с линком, вържете вежбе и трка на руку под слединката сликама. Сваку од ових вежби можете задржати у задржаној положаји 30 секунди.

Слика1

Поздрав и остави ЗДРАВО!

5. И 6. ЧАС

Драги ученици, данас ћемо мало учити и енглески поред вежбања.
Вежбе су за тренирање мишића ногу. Радите исте вежбе у две серије са паузама између. Било би добро ако желите видљив резултат, да их радите 3 пута недељно. Пратите линк и радите вежбе са одређеним бројем понављања као на линку https://youtu.be/N0kVcEj9bmM Обратите пажњу на начин рада и положај тела. Кичма стоји равно.
Након вежбања урадите следеће вежбе истезања.

Picture1 Picture2

7.и 8. ЧАС

На овој радионици Радићемо вежбе за мишиће целог тела (раменог појаса, стомака, ногу…) . Као
што је приказано у прилогу, вежбе трају одређено време и радите их 3 пута недељно.
Вежбе су вам на линку https://youtu.be/i7LJ-39bFgE
Након ових вежби са линка, урадите следеће вежбе истезања. Сваки положај задржите на 30
секунди.

Picture1