Хуманитарни Васкршњи вашар за Уроша Стоиловића

Поштовани родитељи, ученици, мештани Дражевца, бивши ученик наше школе, Урош Стоиловић се тешко разболео од карцинома карлице.

Урош има 16 година и његов живот није био лак од самог почетка. Његова хранитељка Симеона Миниго брине о њему и сада пролазе кроз веома тешке тренутке борећи се за Урошево здравље и бољитак.

Молимо све да, колико сте у могућности, одазовете се нашој молби да новчано помогнемо Урошу да оздрави. Наше мало њему ће много значити.

Кутија за хуманитарну помоћ налазиће се у холу школе. Кад сте у пролазу, свратите и помозите Урошу.

Наши Дражевчани, Баљевчани, Конатичани, Јасенчани и Пољанци дођите у петак, 26. априла и одаберите за свој дом и предстојећи празник неку од рукотворина наших малишана, учитеља и наставника. Помозимо нашем бившем ученику Урошу у највећој бици!

Comments are closed.