Vaskršnji vašar

Na platou ispred matične škole oko improvizovanih tezgi, u četvrtak 25.4. okupili su se učenici od prvog do osmog razreda, kao i njihovi mlađi drugari iz područnih odeljenja, kako bi obeležili, sada već tradicionalni, Vaskrši vašar.

Na mnogobrojnim tezgama mladi prodavci su svojim drugarima, roditeljima, zaposlenima u školi, ali i drugim zainteresovanim sugrađanima ponudili širok dijapazon robe, pa su se tako u rukama kupaca mogli naći ručno rađeni predmeti, poput korpica, ukrasa, keramike, predmeta od drveta, pa sve do zdrave hrane koju su spremali stariji učenici.

Cene na Vašaru su bile povoljne, a osmesi učenika koji su zaradili novac zahvaljujući svom trudu i radu, neprocenljivi.

Kako je to sve izgledalo možete videti na fotografijama i video prilogu koji je snimila RTV MAG iz Obrenovca.

Igor Damnjanović