Učenje na daljinu

Poštovani,

Obzirom da je Vlada Republike Srbije donela odluku da se, usled trenutne epidemiološke situacije u zemlji, privremeno obustavi nastavni rad u svim osnovnim školama u zemlji, za to vreme biće organizovano učenje na daljinu. Molimo Vas kiknite na link i pratite dalja uputstva.

OŠ “Draževac” je izašla u susret svojim učenicima u cilju što lakšeg i boljeg praćenja nastave i učenja na daljinu i organizovala svoje nastavnike da redovno postavljaju materijale, objašnjeanja i zadatke u okviru školskog sajta. Na sledećem linku učenici će moći da pregledaju sadržaje na koje ih upućuju predmetni nastavnici i da postave pitanja nastavnicima ukoliko ima nejasnoća putem email-a. Želimo Vam uspešnu i lepu saradnju tokom učenja na daljinu. Učenički link.

Dragi osmaci, na sledećem linku digitalne pripreme za malu maturu možete pogledati video priloge zadataka iz sedam predmeta, kojima je obuhvaćeno gradivo za polaganje male mature.

Obaveštenje za roditelje-staratelje možete preuzeti ovde.

Ucimo na daljinu