Obilazak manastira učenika V razreda

Dana 24.9.2019. godine u organizaciji škole a pod pokroviteljstvom Beljaničkog namesništva, učenicima petih razreda je omogućen jednodnevni izlet u hramove i manastire Valjevske eparhije.
Polazak je realizovan u 8 časova ispred centralne škole u Draževcu. Sa učenicima su bili: nastavnica engleskog jezika i razredni starešina Ivana Karić, nastavnica hemije Mila Dabić, nastavnica istorije Nevenka Stevanović Đorđević i veroučitenj Zoran Pavlović. Iz škole u Draževcu, učenici, zajedno sa svojim nastavnicima su se uputili prema prema OŠ ”Pavle Popović” gde su zajedno sa učenicima pomenute školke nastavili putovanje prema hramu u Ubu, iz Uba je put je učesnike dalje vodio u manastir Kaonu pa zatim manastir Lelić, manastir Jovanje i na kraju u novosagrađeni hram u Valjevu. (fotografile možete pogledati klikom na link)