Najuspešniji učenici

VALENTINA ČOLAKOVIĆ – ĐAK GENERACIJE ŠKOLSKE 2019/2020.

IMG-d786eec0aa1c7c1150c018e7bf1a381a-VValentina Čolaković, osim sto je proglašena za đaka generacije, istakla se odličnim uspehom, rezultatima na takmičenjima i osobinama koje svaki đak treba da poseduje.Pored uspeha tokom redovne nastave, iskazala se i u vannastavnim aktivnostima i takođe bila predsednik Školskog parlamenta. Nadamo se da će nastaviti da niže uspehe i tokom budućeg školovanja.

VIOLETA PETROVIĆ ĐAK GENERACIJE ŠKOLSKE  2018/2019-god

Violeta Petrović ĐAK GENERACIJE 2018/2019

Pored proglašenja za ĐAKA GENERACIJE, Violeta je ostavila veliki trag kako u OŠ Draževac tako i u drugim školama gde je na takmičenjima iz raznih preadmeta postizala izuzetne rezultate. Napomenućemo to da je u samo jednoj školskoj godini kada je pohađala sedmi razred naše škole osvojila : drugo mesto na gradskom takmičenju iz srpskog jezika,drugo mesto na gradskom takmičenju iz geografije, treće mesto na gradskom takmičenju iz biologije i treće mesto na opštinskom takmičenju iz hemije.